Gjendet i vdekur një person në afërsi të fshatit Strimnicë të komunës së Zhelinës - Bota Sot
Gjendet i vdekur një person në afërsi të fshatit Strimnicë të komunës së Zhelinës

Tetova

E shtunë, 20 tetor 2018

Gjendet i vdekur një person në afërsi të fshatit Strimnicë të komunës së Zhelinës

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 23:34
ilustrim

Para pak castesh nje lexues per TetovaSot i cili nga vendi i ngjarjes thote se eshte gjetur nje person pa shenja jete ne afersi te stalles se deleve ne hyrje te fshatit Strimnice te komunes se Zhelines.

Ne vendin e ngjarjes ka arritur policia per te bere inspektimin e rastit.

Sipas informacioneve jo zyrtare ende nuk dihen shkaqet e ketij rasti tragjik, dhe nuk ka informacione tjera rreth moshes se personit te vdekur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test