Policia i gjen dy motrat e zhdukura nga Tetova, ja detajet - Bota Sot
Policia i gjen dy motrat e zhdukura nga Tetova, ja detajet

Tetova

E shtunë, 20 tetor 2018

Policia i gjen dy motrat e zhdukura nga Tetova, ja detajet

Më: 28 dhjetor 2017 Në ora: 12:19
Ilustrim

G.E. 24 vjeçare dhe motra e saj 16 vjeçare të cilat janë zhdukur më 22 dhjetor, janë gjetur nga policia, transmeton Express.

MPB ka informuar se pesë ditë pasi janë zhdukur, dy motrat janë gjetur në Gostivar.

Zhdukja e tyre u denoncua në polici më 23 dhjetor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test