Flet arsimtari i fëmijëve që humbën jetën në Tetovë: Ishin gjithmonë të buzëqeshur - Bota Sot
Flet arsimtari i fëmijëve që humbën jetën në Tetovë: Ishin gjithmonë të buzëqeshur

Tetova

E premte, 19 tetor 2018

Flet arsimtari i fëmijëve që humbën jetën në Tetovë: Ishin gjithmonë të buzëqeshur

Më: 26 janar 2018 Në ora: 22:11
Arsimtari

Fëmijë të mirë dhe gjithmonë të buzëqeshur. Kështu thotë arsimtari i edukatës fizike Hekuran Xheladini, duke përshkruar fëmijët e familjes Zylbehari nga Tetova që humbën jetën në mënyrë tragjike.

Ai u ka dhënë mësim dy prej katër fëmijëve të familjes Xheladini, për të cilët thotë se kanë qenë jashtëzakonisht të dhënë pas sportit, njofton LajmTv.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test