Në vizitë tek familja Zylbehari ishin Spasovski Dhe Lika - Bota Sot
Në vizitë tek familja Zylbehari ishin Spasovski Dhe Lika

Tetova

E premte, 19 tetor 2018

Në vizitë tek familja Zylbehari ishin Spasovski Dhe Lika

Më: 27 janar 2018 Në ora: 16:55
Ministri i brendshëm Oliver Spasovski i cili bashkë me zv.kryeministrin Hazbi Lika vizituan familjen Zylbehari

Zjarri që mori pesë anëtarë të familjes Zylbehari në Tetovë ka mundësi të ketë ndodhur si pasojë e instalimit të vjetër energjetik, ose ngrohjes, tregojnë informatat e para që vijnë nga ekspertiza e kryer në shtëpinë e familjes Zulbehari.

Ministri i brendshëm Oliver Spasovski i cili bashkë me zv.kryeministrin Hazbi Lika vizituan familjen Zylbehari tha se informatat zyrtare për atë se çka në të vërtetë ndodhi mëngjesin e dy ditëve më parë, pritet të dalin brenda javës që vjen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test