Rrahje në Tetovë, policia arreston katër persona - Bota Sot
Rrahje në Tetovë, policia arreston katër persona

Tetova

E enjte, 15 nëntor 2018

Rrahje në Tetovë, policia arreston katër persona

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 15:19
Ilustrim

Sektori për Punë të Brendshme (SPB) në Tetovë njofton se në një objekt hotelierik në Tetovë ka patur rrahje, ku janë përfshirë disa persona.

Për këtë rast që ka ndodhur rreth orës një të natës, policia ka arrestuar katër persona. Policia ka hasur në personin M.GJ (22) nga Tetova, se si me mjet metalik ka thyer xhamat e objektit.

Aty është hasur edhe personi tjetër F.D (20), i cili ka tentuar që të ikë.

të dyshuar si të përfshirë në këtë rast, janë arrestuar edhe E.Z (33) nga Tetova dhe A.R (32) nga Ohri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test