Nesër në Sellcë të Tetovës shënohet 17 vjetori i fillimit të luftës në malësinë e Sharrit - Bota Sot
Nesër në Sellcë të Tetovës shënohet 17 vjetori i fillimit të luftës në malësinë e Sharrit

Tetova

Nesër në Sellcë të Tetovës shënohet 17 vjetori i fillimit të luftës në malësinë e Sharrit

Më: 13 mars 2018 Në ora: 22:17
Ish- ushtarët e Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare

Me rastin e shënimit të 17-Vjetorit të fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare në vitin 2001 në Malsinë e Sharrit-Brigada 112 “Mujdin Aliu” ju fton të merrni pjesë në Manifestimin tradicional “Pranvera e dinjitetit” që i kushtohet kësaj ngjarje të rëndësishme dhe Dëshmorëve të Lirisë.

Manifestimi do të mbahet të mërkurën më 14 mars 2018, në Kalanë e fshatit Sellcë të Tetovës, me fillim në ora 13.00 !

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test