Mblidhet kryesia e BDI-së në Tetovë - Bota Sot
Mblidhet kryesia e BDI-së në Tetovë

Tetova

E martë, 16 tetor 2018

Mblidhet kryesia e BDI-së në Tetovë

Më: 16 mars 2018 Në ora: 15:06
Kryesia e BDI-së në Tetovë

Pas sjelljes së ligjit për gjuhët, kreu i BDI-së Ali Ahmeti sot do të thirr Kryesinë qendrore në selinë në Reçicë të Tetovës. Mbledhja është thirrur për në ora 14.00.

Pritet që në takim të diskutohet mes tjerash edhe mbi politikat e reja, përcaktimet strategjike dhe organizative të partisë në dekadën vijuese. Nga partia thonë se politikat e reja janë që të tërheqin edhe ndryshime të reja organizative, strukturore dhe kadrovike në BDI. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test