Tetovë: Arrestohet 61 vjeçari, i gjendet marihuanë në shtëpi - Bota Sot
Tetovë: Arrestohet 61 vjeçari, i gjendet marihuanë në shtëpi

Tetova

E martë, 16 tetor 2018

Tetovë: Arrestohet 61 vjeçari, i gjendet marihuanë në shtëpi

Më: 19 mars 2018 Në ora: 20:02
Marijuanë

Gjatë kontrollit policor të shtëpisë së një 61 vjeçari në rrugën “Vëllezërit Miladinovci” në Tetovë janë konfiskuar 200 gram marijuanë.

Kontrolli nga policia me urdhër të gjykatësështë kryer më 17 mars, prej orës 6:30 deri në 8:30.

Tetovari u arrestua dhe vazhdon procedura për zbardhjen e plotë të këtij rasti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test