Nuhiu e Timonie për vizitë në policin e Tetovës - Bota Sot
Nuhiu e Timonie për vizitë në policin e Tetovës

Tetova

Nuhiu e Timonie për vizitë në policin e Tetovës

Më: 26 mars 2018 Në ora: 17:05
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu dhe ambasadori francez në Maqedoni Kristian Timonie sot vizituan Sektorin e policisë për ndjekjen e krimit në Tetovë.

Nuhiu dhe Timonie shprehën mbështetje për reformat në sistemin e sigurisë.
“Në vizitën e Sektorit të Brendshëm në Tetovë, bashkë me ambasadorin francez z. Christian Thimonier, shprehem gatishmërinë për mbështetjen e reformave në sistemin e sigurisë dhe për kultivimin e atributeve te shtetit juridik dhe sundimit të drejtësisë!”, ka shkruar në rrjetin social zëvendësministri i Punëve të Brendshme Agim Nuhiu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test