Policia shton masat, kontrollon të gjitha makinat në dalje të Tetovës - Bota Sot
Policia shton masat, kontrollon të gjitha makinat në dalje të Tetovës

Tetova

E enjte, 18 tetor 2018

Policia shton masat, kontrollon të gjitha makinat në dalje të Tetovës

Më: 5 prill 2018 Në ora: 22:03
Foto ilustrim

Lidhur me incidentin e sotëm që ndodhi në Tetovë, Policia e Maqedonisë ka marrë masa për të zbuluar motivet e vrasjes.

Burimet thonë se zyrtarët policor në autostradën Tetovë-Shkup ndalojnë dhe kontrollojnë të gjitha makinat që udhëtojnë në këtë aks.

Zyrtasisht nga Ministria e Punëve të Brendshme akoma nuk kanë dhënë detaje për arsyet e vrasjes dhe personat e përfshirë në këtë rast, ndërsa mësohet se një person ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test