Arrestohet një 39 vjeçar nga Tetova, ka fshehur heroinë në një kuti cigaresh - Bota Sot
Arrestohet një 39 vjeçar nga Tetova, ka fshehur heroinë në një kuti cigaresh

Tetova

E enjte, 18 tetor 2018

Arrestohet një 39 vjeçar nga Tetova, ka fshehur heroinë në një kuti cigaresh

Më: 10 prill 2018 Në ora: 21:46
Ilustrim

Ashtu siç kumtojnë nga policia, gjatë kontrollit në kutinë e cigareve, zyrtarët policor i kanë gjetur 7 pako me heroinë të paketuara në qese të najlonit.

Pakot i janë marrë dhe janë dorëzuar për ekspertizë, ndërkaq i njëjti është privuar nga liria dhe është mbajtur në stacionin policor. Pas pastrimit të plotë të rastit, policia thotë se kundër J.Q. do të dorëzohet padi përkatëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test