Tetovë, rrënohet shtëpia afër gjyqit - Bota Sot
Tetovë, rrënohet shtëpia afër gjyqit

Tetova

E enjte, 18 tetor 2018

Tetovë, rrënohet shtëpia afër gjyqit

Më: 3 maj 2018 Në ora: 11:40
Ilustrim

Mbrëmë në orët e vona është rrënuar shtëpia afër gjyqit të Tetovës, e cila me vite pengonte qarkullimin e lirë të qytetarëve dhe makinave,.

Me rrënimin e kësaj shtëpie realizohet kërkesa e qytetarëve të Tetovës për hapjen e rrugës dhe qarkullimin e lire në të dy anët e rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test