SPB e Tetovës për vizitë në Qendrën për fëmijët me nevoja të veçanta - Bota Sot
SPB e Tetovës për vizitë në Qendrën për fëmijët me nevoja të veçanta

Tetova

E martë, 23 tetor 2018

SPB e Tetovës për vizitë në Qendrën për fëmijët me nevoja të veçanta

Më: 7 maj 2018 Në ora: 21:29
Ilustrim

Në kuadër të së 7 majit, ditës së policisë së Maqedonisë përfaqësuesit nga Ministria për Punë të Brendshme dhe Sektori për Punë të Brendshme nga Tetova e vizituan sot Shtëpinë e fëmijëve me nevoja të posaçme në Tetovë.

Duke ju dhënë atyre dhurata të punësuarave në këtë Qendër, shefi i SPB-së Tetovë, Amir Dalipi theksoi se fëmijëve më shumë se gjithçka ju duhet dashuri dhe ngrohtësi. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test