Në Tetovë arrestohen katër shtetas të Kosovës - Bota Sot
Në Tetovë arrestohen katër shtetas të Kosovës

Tetova

E martë, 23 tetor 2018

Në Tetovë arrestohen katër shtetas të Kosovës

Më: 10 maj 2018 Në ora: 14:45
Foto ilustrim

Katër shtetas të Kosovës janë arrestuar dje pasdite në rrugën Tetovë-Jazhincë, nga Sektori për Punë të Brendshme (SPB) në Tetovë.

Sipas policisë, H.B (48), J.L (74), F.L (28), F.L (36) kanë qenë duke udhëtuar me veturë Golf, dhe me telefon celular e kanë inçizuar kazermën e Tetovës.

Sigurimi ka reaguar dhe vetura është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Policia ka ndërmarrë masa për të ndriçuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test