Tetovë, 3 persona rrahin 23 vjeçarin bashkë me babain e tij - Bota Sot
Tetovë, 3 persona rrahin 23 vjeçarin bashkë me babain e tij

Tetova

Tetovë, 3 persona rrahin 23 vjeçarin bashkë me babain e tij

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 19:42
Ilustrim

Më 25.06.2018 nga ana e SPB Tetovë, tre personave të arstuar edhe atë V.O. (20), A.B. (20) dhe I.V. (18) të gjith nga Tetova, lidhur me rastin e paraqitur nga ana e S.P. (56) se më 22.06.2018 në ora 02.10 minuta, sulmuesit pasi që kan qenë të ulur në një nga tavolinat e një lokali, në hyrjen e pallatit ku jetojnë e kanë sulmuar fizikisht, djalin e tij (23), ku pas tentimit që ti dal në mbrojtje, edhe atë e kanë sulmuar dhuke I shkaktuar edhje lëndime trupore.

Rasti është zbardhur komplet dhe ndaj tre personave në Prokurorinë themelore publike Tetovë janë dorzuar padi adekuate, për procedure të mëtutjeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test