Të shtëna me armë në qendër të Tetovës - Bota Sot
Të shtëna me armë në qendër të Tetovës

Tetova

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Të shtëna me armë në qendër të Tetovës

Më: 30 qershor 2018 Në ora: 00:15
Ilustrim

Sapo është gjuajtur nga policia në qendër të Tetovës, personi i shpallur në kërkim.

Sipas informatave jozyrtare që posedon Pa Censurë para pak çastesh në qendër të Tetovës policia ka shtënë me armë drejt personit të kërkuar nga policia, i cili është munduar të bëj rezistencë!

Aktualisht është bllokuar një pjesë e rrugës dhe pritet që MPB, të del me detaje për rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test