Banorët e Unazës së Re, protestë edhe në 1 janar

Tirana

Banorët e Unazës së Re, protestë edhe në 1 janar

Më: 1 janar 2019 Në ora: 19:36
Banorët e Unazës së Re,

Banorët e Unazës së Re, edhe në ditën e parë të vitit kanë vijuar me protestën e tyre.

Në mbështetje të banorëve ka qenë dhe deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu.

“Jam i bindur që qytetarët e bashkuar do të arrijnë të mposhtin regjimin diktatorial të Edi Ramës. Protesta do të vazhdojë deri në anulimin e projektit, nuk ka opsion tjetër”, tha Balliu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat