Një gocë ‘tirone’ si Ilda Bejleri: Ja pse Veliaj meriton një mandat të dytë - Bota Sot
Një gocë ‘tirone’ si Ilda Bejleri: Ja pse Veliaj meriton një mandat të dytë

Tirana

Një gocë ‘tirone’ si Ilda Bejleri: Ja pse Veliaj meriton një mandat të dytë

Më: 2 janar 2019 Në ora: 12:31
Ilda Bejleri

Moderatorja bukuroshe Ilda Bejleri, ishte një ndër të ftuarat e punatës “Shiko kush luan” nga Luana Vjollca. Si një ‘gocë tirone’, ajo nuk mund të mos gjendej dhe përballë pyetjeve lidhur me qytetin e saj. Në sfidën “Shiko kush përgjigjet”, përballë Olti Curri, bukuroshja u pyet nga Fifi se “A e meriton Erion Veliaj një mandat të dytë në Bashkinë e Tiranës dhe pse?” dhe ajo zgjodhi të përgjigjej me shumë dashamirësi.

“Erion Veliaj e meriton një mandat të dytë pasi ka punuar shumë për Tiranën dhe ka akoma më shumë për të bërë” është shprehur Ilda.

 Si një ‘goc tirone’ Ilda mesa duket Ilda i ka vënë re ndryshimet në qytetin e saj dhe i ka pëlqyer e vlerësuar. Në fakt bukuroshja ruan një dashuri të veçantë për Tiranën. Për ata që e njohin, e dinë fare mirë që moderatorja sportive sa herë që udhëton me makinë, dëgjon vetëm këngë ‘tironse’. Një tironse 24 karatshe dhe mbi të gjitha super ‘sexy’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...