Nga nesër rënie drastike temperaturash, ja kur mund të bjerë borë në Tiranë - Bota Sot
Nga nesër rënie drastike temperaturash, ja kur mund të bjerë borë në Tiranë

Tirana

Nga nesër rënie drastike temperaturash, ja kur mund të bjerë borë në Tiranë

Më: 2 janar 2019 Në ora: 20:12
Ilustrim

Temperaturat pritet të pësojnë një rënie drastike duke nisur që nga mbrëmja e sotme.

Dita e premte do të jetë dhe dita më e ftohtë e këtij muaji duke e zbritur termometrin në -13 gradë celsius në zonat malore dhe në -9 gradë në kryeqytet.

Ndërkohë që javën e ardhshme temperaturat pritet të pësojnë një ngritje të lehtë, por ditën e premte priten reshje dëbore në të gjithë vendin, madje edhe në kryeqytet.

Ja çfarë ndodh me motin këtë javë dhe javën e ardhshme:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...