Vrasja e trefishtë në Tiranë, policia: Pasi vrau vjehrrin dhe vjehrrën, dhëndri ndërroi jetë në spital - Bota Sot
Vrasja e trefishtë në Tiranë, policia: Pasi vrau vjehrrin dhe vjehrrën, dhëndri ndërroi jetë në spital

Tirana

Vrasja e trefishtë në Tiranë, policia: Pasi vrau vjehrrin dhe vjehrrën, dhëndri ndërroi jetë në spital

Më: 14 janar 2019 Në ora: 08:26
Policia shqiptare

Policia e Tiranës reagoi me një njoftim të shkurtër në lidhje me ngjarje ne trefishtë të ndodhur mëngjesin e sotëm

Sipas policisë sot rreth orës 06:56, në Astir, në rrugën “Kristaq Mone” janë gjetur në banesë të vrarë me armë zjarri  shtetasit B. M., 63 vjeç dhe Xh. M., 52 vjeçe.

“Poshtë ballkonit të banesës së shtetasve B. M., dhe Xh. M., është gjetur i dëmtuar dhëndëri i tyre, shtetasi M. L., i cili është transportuar për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...