Vasili: Rama hasani i grave dhe përdhunueset e qeverisë - Bota Sot
Vasili: Rama hasani i grave dhe përdhunueset e qeverisë

Tirana

Vasili: Rama hasani i grave dhe përdhunueset e qeverisë

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 13:47
Petrit Vasili dhe Edi Rama

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili, shkruan në një status në facebook se shqiptarët po qeverisen nga përdhunuesit. Kurse Kryeministrin Vasili e quan hasani i grave, ku thekson se: Përdhunueset e qeverisë do të mbyten me jargët e tyre vetëm që t’i dojë më shumë Hasani i grave. Përbuzini përdhunueset, është më e pakta që mund të bëni.

Postimi i plotë

Kryeministri Hasani i grave dhe përdhunueset e qeverisë! Përdhunueseve te qeverise u duket vetja interesante me videot qe bejne me viktimat e perdhunimit. I ka leshuar rrugeve Hasani i grave ne krye te qeverise qe te merren me keto dhe qe te harrojne ate. Perdhunueset e qeverise do te mbyten me jarget e tyre vetem qe t’i doje me shume Hasani i grave. Perbuzini perdhunueset eshte me e pakta qe mund te beni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...