Tiranë, shpërndahen pako ushqimore për familjet në nevojë - Bota Sot
Tiranë, shpërndahen pako ushqimore për familjet në nevojë

Tirana

Tiranë, shpërndahen pako ushqimore për familjet në nevojë

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 10:31
Tiranë, shpërndahen pako ushqimore për familjet në nevojë

Bashkia e Tiranës, me mbështetjen edhe të Fondacioni Firdeus, u ka ardhur në ndihmë dhjetëra familjeve në dy njësi administrative të kryeqytetit.

Ishin familjet në nevojë në Njësinë Administrative Nr. 3 dhe Nr. 4 të cilat kanë përfituar pako ushqimore në këto ditë ende të ftohta të shkurtit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...