Rama i thotë Diasporës: Plantacionet e kanabisit nuk i solla unë por i gjeta - Bota Sot
Rama i thotë Diasporës: Plantacionet e kanabisit nuk i solla unë por i gjeta

Tirana

Rama i thotë Diasporës: Plantacionet e kanabisit nuk i solla unë por i gjeta

Më: 1 mars 2019 Në ora: 12:18
Edi Rama

Në samitin e diasporës Rama tha se plantacionet nuk erdhën me Ramën por i gjeti aty dhe i luftoi.

"Plantacionet nuk erdhën me mua por i gjeta aty dhe vendosa luftën e tyre në rend dite"

Ndërkohë që përcolli dhe një apel për kundërshtarin politik, Lulzim Basha i cili ishte i ftuar por nuk  shkoi.

"Sot jemi në akuzë jo sepse kjo është e vërteta por se shqiptarët janë kundër shqiptarëve. Ata që ishin të ftuar por nuk erdhën u them kur do flasim"

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...