Dhuna te “Petro Nini”, Ristani: Revoltë, ose përgatitni shpinën për të mbajtur të njëjtin dru - Bota Sot
Dhuna te “Petro Nini”, Ristani: Revoltë, ose përgatitni shpinën për të mbajtur të njëjtin dru

Tirana

Dhuna te “Petro Nini”, Ristani: Revoltë, ose përgatitni shpinën për të mbajtur të njëjtin dru

Më: 11 mars 2019 Në ora: 17:12
Foto

Përfaqësuesi i PD-së, Arben Ristani ka reaguar në rrjetet sociale për dhunën e Policisë së Shtetit dhe policisë private mbi gratë dhe fëmijët në rrugën “Petro Nini Luarasi”.

“Ky eshte realiteti i shqiptarëve nen pushtetin e Rames.

Kjo eshte e verteta e dhimbshme. Eshte po kaq e vertete, se ka edhe me keq. Zgjidh e mer, o shok, o mik, o vella. Proteste, revolte, kryengritje, ose përgatit shpinën te mbash te njejtin dru”,- shkruan Arben Ristani në Facebook.

Image
Image
Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...