Prindërit e Marvi Mihalit: Do vendosim drejtësinë me çdo kusht - Bota Sot
Prindërit e Marvi Mihalit: Do vendosim drejtësinë me çdo kusht

Tirana

Prindërit e Marvi Mihalit: Do vendosim drejtësinë me çdo kusht

Më: 19 mars 2019 Në ora: 11:37
Foto

Prindërit e Marvi Mihalit kanë folur për mediat pas procesit gjyqësore për djalin e tyre, që u vra për një karikues telefoni.

Nëna e Mihalit akuzoi drejtorin e policisë gjyqsore se ka intimiduar dëshmitarët.

Ajo tha se do vendosë drejtësinë me çdo kusht: "Është vrasje me paramendim në bashkëpunim. Jo vetëm që e vranë, jo vetëm që nuk u dorëzuan në polici. Të gjithë dëshmitarët janë intimiduar nga oficieri i policisë gjyqësor. Nuk do ndalojmë për asnjë minuta. Deri sot kemi thënë që do presim drejtësinë, por drejtësinë do ta vendosh me çdo kusht derisa të kem frymë. Boll i kam duruar baballarët e kriminelëve duke më prekur, më parë. Nuk kanë lënë gjë pa bërë dhe tani po gënjejnë."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...