Ftesa e Veliajt për të shtunën: Unë do të jem aty me familjen.. - Bota Sot
Ftesa e Veliajt për të shtunën: Unë do të jem aty me familjen..

Tirana

Ftesa e Veliajt për të shtunën: Unë do të jem aty me familjen..

Më: 19 mars 2019 Në ora: 20:02
Erion Veliaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka ftuar mbrëmjen e sotme qytetarët që të marrin pjesë në takimin e së shtunës që do të organizohet në Sheshin “Nënë Tereza”.

Përmes një postimi në Facebook, Veliaj bën me dije se do të jetë aty bashkë me familjen e tij, ndërsa fton që këtij aktiviteti t’I bashkohen edhe qytetarët e Tiranës bashkë me familjen e tyre.

“Unë do jem aty me familjen time! Mezi pres të të takoj dhe ty aty me familjen tënde! Për familjet tona dhe Tiranën që duam! Të Shtunën, ora 11:00 te sheshi “Nënë Tereza””, shkruan Veliaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...