Djali i picierit flet: S'kam lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit - Bota Sot
Djali i picierit flet: S'kam lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit

Tirana

Djali i picierit flet: S'kam lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit

Më: 20 mars 2019 Në ora: 15:33
Foto

Djali i picierit të vrarë në 2017 mohon të ketë lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit. Në një intervistë telefonike për RTV Ora Dervis Arapi thotë se është gati të vihet  në dispozicion të policisë por se nuk ka lidhje me vrasjen e ndodhur më 18 mars 2019.

Arapi thotë se ndodhet në Itali dhe ka mësuar vrasjen e Jurgenit përmes rrjeteve sociale.

"Unë nuk kam asnjë lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit. Nuk kam pasur kurrë ndërmend të hakmerresha për vrasjen e babait tim. Unë jam besimtar dhe gjithçka ia lë në dorë Zotit. Unë jam i gatshëm të vihem në funksion të policisë"

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...