Pamja që ofron Rinasi sot - Bota Sot
Pamja që ofron Rinasi sot

Tirana

Pamja që ofron Rinasi sot

Më: 12 prill 2019 Në ora: 09:56
Aeroporti Rinas, Tiranë

Forcat e Armatosura kanë marrë nën kontroll perimetrin e aeroportit të Rinasit duke nisur nga dita e djeshme.

Dhe sot, kjo është pamja që ofron aeroporti “Nënë Tereza”.

Këto masa sigurie, tha ministrja, deri në vendosjen e “asaj që duhet të kishte bërë koncesionari që në fillim”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...