Tiranë, eksploziv automjetit që ndodhej i parkuar në oborrin e banesës - Bota Sot
Tiranë, eksploziv automjetit që ndodhej i parkuar në oborrin e banesës

Tirana

Tiranë, eksploziv automjetit që ndodhej i parkuar në oborrin e banesës

Më: 22 prill 2019 Në ora: 15:41
Foto

Një automjet ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit në Yrshek, por policia e ka raportuar rastin vetëm pasditen e sotme, në orën 15:35.

"Mjetit në pronësi të  shtetasit L. Ç që ndodhej në oborrin e banesës, i është vendosur një sasi e vogël lënde e dyshuar plasëse".

Shpërthimi ka ndodhur në pjesën e pasme të mjetit.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...