Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, një i plagosur - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, një i plagosur

Tirana

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, një i plagosur

Më: 26 prill 2019 Në ora: 23:33
Foto ilustrim

Një person ka mbetur i plagosur ndërkohë që nga njoftimet e para bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në Fushë – Mëzes të Tiranës.

I plagosuri është transportuar ne Spitalin e Traumës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetë.

Policia thotë se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...