Arrestohet ish- zyrtari në Tiranë - Bota Sot
Arrestohet ish- zyrtari në Tiranë

Tirana

Arrestohet ish- zyrtari në Tiranë

Më: 6 maj 2019 Në ora: 21:16
Ilustrim

Mbrëmjen e sotme është vënë në pranga ish-kreu i Urbanistikës.

 Jurgen Memisha ka qenë kreu i urbanistikës në komunën e Kasharit.

Ai akuzohet për falsifikim dokumentesh, titujve të pronësisë dhe tjetërsim të pronave.

Kallëzimi ndaj tij është bërë nga një investitor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...