Tirana, 8 orë pa energji të premten. Ja zonat e prekura - Bota Sot
Tirana, 8 orë pa energji të premten. Ja zonat e prekura

Tirana

Tirana, 8 orë pa energji të premten. Ja zonat e prekura

Më: 15 maj 2019 Në ora: 18:25
Ilustrim

Disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike përgjatë 8 orëve të ditës së premte.

Kompania OSHEE bën me dije se stakimi i energjisë do të bëhet nga ora 08:00 e mëngjesit deri në orën 16:00 të datës 17 maj, për shkak të punimeve të OST-së.

Më konkretisht, OSHEE bën me dije se do të mbeten pa energji zonat: Pallati i Sportit “Asllan Rusi”, pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi, rruga “Artan Lenja”, pranë ish-fushës se Aviacionit, Lapraka, rrugët “Pandi Dardha”, “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti” dhe zona rreth Spitalit Ushtarak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...