Aksident me një të plagosur në Tiranë - Bota Sot
Aksident me një të plagosur në Tiranë

Tirana

Aksident me një të plagosur në Tiranë

Më: 18 maj 2019 Në ora: 18:45
Pamje nga aksidenti

Një aksident rrugor me pasojë një të plagosur është regjistruar pasditen e kësaj të shtune në rrugët e kryeqytetit, ekzaktësisht pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të kryeqytetit.

Pamjet nga vendngjarja, të ardhura përmes rubrikës “Ti Raporton” në Top Channel, tregojnë një motor të përplasur me një automjet dhe të rrëzuar në rrugë, si dhe një prani e shtuar e forcave të Policisë Rrugore.

Një autoambulancë shkoi shumë shpejt në ndihmë të të plagosurit, të cilin e mori më pas për ta transportuar për në spital.

Ndërkohë, në vendngjarje kanë nisur hetimet për shkaqet e aksidentit. Trafiku, si pasojë e këtij aksidenti është rënduar disi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...