Humb fëmija në Tiranë/ Familja apel për ndihmë: Ja ku mund të kontaktoni - Bota Sot
Humb fëmija në Tiranë/ Familja apel për ndihmë: Ja ku mund të kontaktoni

Tirana

Humb fëmija në Tiranë/ Familja apel për ndihmë: Ja ku mund të kontaktoni

Më: 20 maj 2019 Në ora: 07:34
Rejan Ymeri

Një fëmijë 5 vjeç ka humbur ditën e djeshme në zonën e Brrylit në Tiranë.

Në një denoncim për mediat familjarët e vogëlushit të quajtur Rejan Ymeri, thanë se djali është parë për herë të fundit pranë “Maternitetit të Ri”,   afër të cilës familja e tij zotëron një biznes.

Në momentin që ka humbur djali mbante veshur një xhaketë berry dhe tuta shtëpie.

Të gjithë ata që mund të kenë informacion në lidhje me rastin, ju lutem të konktaktoni në numrin +355 068 23 70 347.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...