Autobusi i linjës së Yzberishtit “përfundon” në lavazh - Bota Sot
Autobusi i linjës së Yzberishtit “përfundon” në lavazh

Tirana

Autobusi i linjës së Yzberishtit “përfundon” në lavazh

Më: 24 maj 2019 Në ora: 15:53
Foto

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Yzberishtit,Tiranë.

Ngjarja është regjistruar në rrugën “3 Dëshmorët”, ku autobusi i linjës Qendër –Yzberisht dhe anasjelltas, është përplasur me një automjet.

Si pasojë e kësaj ka mbetur e plagosur një pasagjere, gjendja e së cilës ende nuk bëhet me dije. Nga përplasja, autobusi ka përfunduar në ambientet e një lavazhi.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia, e cili nisi hetimet për sqarimin e rrethanave të aksidentit. Top Channel ka siguruar foto ta autobusit, ku duken dëmet materiale.

Image
Image
 
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...