Veliaj: 1 Qershori, reflektim për të ardhmen - Bota Sot
Veliaj: 1 Qershori, reflektim për të ardhmen

Tirana

Veliaj: 1 Qershori, reflektim për të ardhmen

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 16:07
Veliaj

1 Qershorin kandidati për një mandat të dytë në krye të bashkisë së Tiranës e ka shfrytëzuar për ti dhënë një mesazh prindërve, e me së shumti atyre që janë mbështetës të opozitës.

Sipas tij kjo është një ditë  reflektimi se çdo vendim që merrni ata ka kosto për të ardhmen e fëmijëve të tyre.

I shoqëruar nga stafi i bashkisë Veliaj ndoqi disa nga aktivitetet që Bashkia e Tiranës kishte organizuar për festen e fëmijëve në shtetin Skënderbej dhe në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...