Riparimet në shtyllat elektrike, ja zonat e Tiranës pa drita - Bota Sot
Riparimet në shtyllat elektrike, ja zonat e Tiranës pa drita

Tirana

Riparimet në shtyllat elektrike, ja zonat e Tiranës pa drita

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 10:09
Ilustrim

Disa zona të Tiranës do të mbeten sot pa dritat për shkak të remonteve të planifikuara gjatë ditës së sotme në kryeqytet.

Energjina do stakohet deri në orën 16:00 në këto zona:

Pjesërisht rrugët: "Haxhi Hysen Dalliu", "Pashko Gjeci" afër Kthesës së Kamzës, "Fehmi Agani", "Gjergj Legisi" tek Blloku i Pallateve Gintash, "Njazi Meka", "Andrea Mano", "Pandi Dardha", "Thoma Filipeu" pranë TV Tirana, "Muhamet Deliu" pranë repartit Renea, "Ali Demi", "Idriz Dollaku" dhe  rruga e "Dibrës", tek Medreseja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...