Aksident zinxhir në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 makina - Bota Sot
Aksident zinxhir në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 makina

Tirana

Aksident zinxhir në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 makina

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 13:54
Foto

Gjashtë makina janë përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës. Përplasja u regjistrua në Maminas.

Sipas policisë makinat u përfshinë në një aksident zinxhir, që nuk prodhoi të plagosur, por dëme të shumta materiale.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë lagështia si dhe mos ruajtja e distancës mes automjeteve ndërsa po qarkullonin në autostradë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...