LISTA E PLOTË / Veliaj prezanton këshilltarët bashkiakë - Bota Sot
LISTA E PLOTË / Veliaj prezanton këshilltarët bashkiakë

Tirana

LISTA E PLOTË / Veliaj prezanton këshilltarët bashkiakë

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 18:10
Erion Veliaj

Erion Veliaj prezantoi sot këshilltarët bashkiakë për Tiranën, teksa foli edhe për protestën e djeshme të opozitës. Ai tha se Tirana mbrëmë u përball me huliganë me maska që duan të dhunojnë qytetin.

“Rekrutojnë 200 veta me maska dhe dhunojnë qytetin. Nuk bindin dot as njerëzit e tyre dhe paguajnë për dhunuesit. Ne nuk bindim dot me dhunë, ne bindim me punë. Dua të falenderoj punonjësit e bashkisë që pastruan qytetin tonë në kohë rekord”, tha Veliaj.

Lista zyrtare në KQZ

BARDHYLKA VANGJEL KOSPIRI
ORION KOÇO GLIOZHENI
MIRA ZEF KAPISYZI
ADRIAN LEFTER CIVICI
KLODETA SHUAIP DIBRA
LUAN HYSNI BREGASI
SONILA LLAMBI QATO
GAZMEND LUFTAR PAJA
ROMINA ARGAR KUKO
REDI BASHKIM JUPI
ARTA KOSTANDIN DOLLANI
ALDRIN HAXHI DALIPI
DAJNA EDMOND SORENSEN
TONI JORGAQ GOGU
TEUTA KRISTAQ VODO
ALBERT PJETER NIKOLLA
ORNELA VILSON ÇUÇI
ARTUR REFIK SULA
FRIDA ASTRIT KRIFCA
ERIDIAN BAJRAM SALIANJI
ERMIRA IRAKLI GJECI
ETJEN VULLNET XHAFAJ
VJOLLCA SHUAIP BRAHO
BESFORT ADRIATIK LAMALLARI
AIDA FADIL LLAZANI
KOLI LEONIDHA BELE
GENTA PETRIT MEZINI
ERVIN BILBIL METE
DORINA NOVRUZ KUKA
PLARENT PJETËR NDRECA
JOLEZA JORGO KOKA
OLTION FATOS RRUMBULLAKU
KLODIANA ISLAM BESHKU
JULIAN BARI HODAJ
MAURA LAZER LINADI
AGIM DAUT KRAJA
BLERINA ILIR DORACAJ
HANTIN JEAN BONATI
GERTA SEFEDIN PËLLUMBI
PETRIT LEKË DESKAJ
BORA ATHIM PANAJOTI
REDI NAZIM SHTINO
ALBINA MYSTEHAK NANAJ
GLINXHET BESIM MADHI
LUIZA GAQO GRAZHDANI
ENIS FLAMUR HOXHA
IVA PETRIT BEHARAJ
GENC BERAM DUKA
ALKETA MUHARREM HILA
BAJRAM ALI SHERA
KATERINA NIKOLIN MARKU
EGERT AGIM VARGU
SARA DRITAN SHAMETI
NAIM LUTFI HALILI
XHENI NAMIK HATILLARI
ROY ILIR BASHAJ
GREJSI LULZIM BIXHI
TEDI SELAMI DERAJ
LIRI COL JANI
FATMIR ISMAIL HETI
OLSA YLLI ULQINAKU
ENI SADIK BISTRI
LAURETA KASTRIOT SINANAJ
RODOLF LLAMBI XHILLARI
KAMELA FERDINAT BANUSHI
RAMAZAN HALIT BUCI
GRESA FATMIR HOXHA
RASIM MEHMET HIDRI
ANXHELA ILIRJAN BAKIASI
ERALB MYZAFER MARA
VALBONA DITAR ZEKA
YLLI PERTEF ÇANO
RUILDA RRUZHDI LITA
AURAN SEFER XHANI
ARNISA BASHKIM LUSHAJ
KLEVIN FIQIRI LALA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...