Rama dhe Veliaj e nisin ditën me një ecje në rrugët e Tiranës - Bota Sot
Rama dhe Veliaj e nisin ditën me një ecje në rrugët e Tiranës

Tirana

Rama dhe Veliaj e nisin ditën me një ecje në rrugët e Tiranës

Më: 7 qershor 2019 Në ora: 09:21
Edi Rama dhe Erion Veliaj

Kryeministri Edi Rama dhe  kandidati i koalicionit “Aleanca për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, janë fotografuar së bashku mëngjesin e sotëm teksa ecin qetësisht në rrugët e kryeqytetit.

Siç mund ta shihni edhe nga kjo foto, Rama dhe Veliaj janë parë duke ecur në zonën e njohur si Shallvaret, ku nuk kanë munguar edhe takimet me kalimtarë të rastit të cilët nuk kanë hezituar që t’i vlerësojnë për punën e bërë në kryeqytet dhe t’i kërkojnë Ramës dhe Veliaj edhe një foto-selfie si kujtim.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...