Përplasen tre automjete në zonën e Tiranës së Re - Bota Sot
Përplasen tre automjete në zonën e Tiranës së Re

Tirana

Përplasen tre automjete në zonën e Tiranës së Re

Më: 7 qershor 2019 Në ora: 11:37
Foto

Janë përplasur tre automjete në zonën e Tiranës së Re. 

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar një person.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Traumës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat