Në Tiranë makina përplaset me shtyllën, katër persona të plagosur - Bota Sot
Në Tiranë makina përplaset me shtyllën, katër persona të plagosur

Tirana

Në Tiranë makina përplaset me shtyllën, katër persona të plagosur

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 20:40
Ilustrim

Katër persona kanë mbetur të plagosur në Tiranë për shkak se automjeti me të cilin ata udhëtonin doli nga rruga dhe u përplas me një shtyllë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:50 në afërsi të rrethrrotullimit, në rrugën e “Elbasanit”.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar drejtuesi i automjetit F. F dhe pasagjerët  D. F,  R. F dhe , A. F të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...