Këto zona në Tiranë sot dhe nesër deri në 6 orë pa energji elektrike - Bota Sot
Këto zona në Tiranë sot dhe nesër deri në 6 orë pa energji elektrike

Tirana

Këto zona në Tiranë sot dhe nesër deri në 6 orë pa energji elektrike

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 10:47
Foto ilustrim

OSHEE ka njoftuar se për shkak të punimeve dhe rikonstruksionit që po vijon në disa kabina në kryeqytet, disa zona do të mbesin pa energji elektrike. Ndërprerja e energjisë elektrik do të vijojë edhe përgjatë ditës së nesërme me intervale kohore të ndryshme.

Zonat dhe oraret ku do të ndërpritet energjia elektrike sipas njoftimit të OSHEE:

26 gusht
09:00-15:00
rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht. rruga “Bajo Topulli” pranë Kryegjyshatës
09:00-12:00
rruga e Barrikadave, rruga “Ludovik Shllaku”
09:00-13:00
rruga “Hasan Ceka” pranë rrugës “Don Bosko”.

27 gusht
09:00- 15:00
rruga “Nikolla Tupe”, rruga “Dëshmorët e 4 Shkurtit”, rruga “Ismail Qemali”, rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht
09:00-13:00
rruga “Eshref Frashëri”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat