Tiranë, policia arreston në ish-Bllok Dj e njohur Vin Veli - Bota Sot
Tiranë, policia arreston në ish-Bllok Dj e njohur Vin Veli

Tirana

Tiranë, policia arreston në ish-Bllok Dj e njohur Vin Veli

Më: 31 gusht 2019 Në ora: 09:09
Vin Veli

Arrestohet Dj i njohur Vin Veli (Artvin Veli). Ngjarja ka ndodhur në mesnatë tek lokali ‘De Charme’ në Bllok.

Shqiptarja ka siguruar momentin kur forcat speciale dhe ‘Shqiponjat’ marrin Vin Velin nga club-i në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet dhe e fusin në makinë duke e dërguar në komisariat, ndërsa ende nuk dihen arsyet.

Ndërkohë që së bashku me Velin janë shoqëruar edhe dy persona të tjerë.

Club-i në fjalë është problematik, pasi shpesh herë kanë ndodhur sherre, ndërkohë që janë kapur edhe persona që konsumojnë lëndë narkotike.

Vin Veli është një personazh i njohur, pasi ka qenë i martuar me moderatoren Bora Zemani, me të cilën ka dhe një djalë por që janë ndarë pak kohë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...