Ngjarje e rëndë në Tiranë, gjendet një person i pajetë

Tirana

Ngjarje e rëndë në Tiranë, gjendet një person i pajetë

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 13:49
Tiranë.

Mesditën e sotme një person është gjendur i pajetë në Tiranë.

Kanë qenë kalimtarët ata që kanë zbuluar trupin e një personi të paidentifikuar në rrugën 5 Maji.

Dyshohet se ai është punëtor ndërtimi dhe mund të jetë rrëzuar nga lartësia.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat