Ja çfarë ndodhi në Tiranë më 11 shtator 2011 - Bota Sot
Ja çfarë ndodhi në Tiranë më 11 shtator 2011

Tirana

Ja çfarë ndodhi në Tiranë më 11 shtator 2011

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 18:27
Foto

Pas tragjedisë në New York, Parlamenti shqiptar anulloi votimin e qeverisë së re të Kryeministrit Meta për ta votëbesuar më 16 shtator.

Ndërsa opozita dhe kryetari i PD Sali Berisha organizuan ndeshje të qirinjëve në sheshin Nënë Tereza.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat