Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys - Bota Sot
Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys

Tirana

Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 20:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ndodhi para pak çastesh në rrugën pranë fushës "Ali Demi" në kryeqytet.

Noa ju sjell pamjet nga vendngjarja ku shihet se si automjeti me targa AA 550 SD i përfshirë në këtë aksident, është kthyer përmbys.

Noa kërkoi informacion nga Policia e Tiranës dhe konfirmoi se aksidenti ishte pa pasoja për jetën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...