Një tjetër tërmet lëkund kryeqytetin, detajet - Bota Sot
Një tjetër tërmet lëkund kryeqytetin, detajet

Tirana

Një tjetër tërmet lëkund kryeqytetin, detajet

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 14:38
Ilustrim

Një tërmet i magnitudës 3.4 ka rënë në afërsi të kryeqytetit.

Lëkundjet janë shënuar në orën 14:22 dhe rreth 5km në jug të Shijakut dhe 22 km nga Tirana.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...