Tirana pa drita në dy ditët në vijim, zonat dhe oraret kur do të ndërpritet energjia - Bota Sot
Tirana pa drita në dy ditët në vijim, zonat dhe oraret kur do të ndërpritet energjia

Tirana

Tirana pa drita në dy ditët në vijim, zonat dhe oraret kur do të ndërpritet energjia

Më: 28 tetor 2019 Në ora: 22:21
Ilustrim

Disa zona në Tiranë do të kenë shkëputje të energjisë elektrike për disa orë në dy ditët në vijim, 29 dhe 30 tetor.

Sipas OSHEE, kjo vjen si pasojë e punimeve për rikonstruksionin e kabinave.

Njoftimi i OSHEE

Stakim, datat 29-30 Tetor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 29-30 tetor do të stakohet energjia në këto orare dhe zona

29 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Mahmut Xhelili”, “Androkli Kostallari”

09:30-13:00

Fshati Mucaj dhe një pjesë e Kasharit

30 tetor 09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Hysen Zhura”, “Mine Peza”, “Fortuzi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat