Grushte dhe thika! Sherr mes adoleshentëve pranë gjimnazit “Ismail Qemali” - Bota Sot
Grushte dhe thika! Sherr mes adoleshentëve pranë gjimnazit “Ismail Qemali”

Tirana

Grushte dhe thika! Sherr mes adoleshentëve pranë gjimnazit “Ismail Qemali”

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 12:00
Foto

Në një video që tashmë është bërë virale kudo në rrjet, shfaqen disa adoleshentë teksa përplasen fizikisht me njëri-tjetrin, pranë gjimnazit “Ismail Qemali”.

Djemtë godasin njëri tjetrin duke krijuar një situatë kaotike. Videoja në fjalë është regjistruar nga një qytetare, e cila shkruan se u trondit nga skena pasi njëri prej djemve nxori thikën dhe goditi me të në shpinë një djalë tjetër.

Plas keq sherri mes adoleshentëve në Tiranë, grushte, shkelma dhe goditje me thika ndaj njëri-tjetrit on Vidnews.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat